Jesteś tutaj: Home
Nabożeństwa czerwcowe
Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będziemy je odprawiać przed Wystawionym Najświętszym Sakramentem codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o 16.45. Pielęgnujmy kult Serca Jezusowego, bierzmy udział w nabożeństwach ku Jego czci, adorujmy i trwajmy w bliskości Serca Bożego.Boże Ciało
Piesza Pielgrzymka do Leżajska
Pielgrzymka dzieci komunijnych
Wyprawa Otwartych Oczu
